KONTAKT - LEWY BOKS
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN
 
ul. Szpitalna 21 Ustroń 43-450
 
tel. +48 (33) 854-37-80
fax. +48 (33) 479-38-58
kom. +48 604-157-574
 
 
 
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN poleca:
 

 
 

Aktualności


 

 • IMG_1544.JPG

  Andrzejki świętujemy!

  Andrzejkowy wieczór to pomysł naszych mieszkańców na miłe spędzenie popołudnia. A że nasi mieszkańcy lubią dobrą zabawę, wieczór andrzejkowy miał bardzo muzyczny charakterJ  Wszyscy spotkali się przy wspólnym stole, gdzie przy kawie i pysznym ciastku wspólnie śpiewaliśmy najpiękniejsze, polskie melodie.

 • UKK_DAST.JPG

  Uzdrowiskowa Karta Korzyści zawitała do DAST

  Nasi mieszkańcy korzystają już z rabatów i promocji w ramach Uzdrowiskowej Karty Korzyści. Każdy otrzymał swoją Kartę wraz z informacjami z jakich rabatów i gdzie będzie mógł korzystać. A propozycji jest wiele…

   

 • DAST Wycieczka.jpg

  Wycieczka na Równicę

  Przepiękna, złota jesień to w górach magiczny czas. Nasi mieszkańcy cieszyli się jesiennym słońcem i podziwiali przepiękne górskie widoki, podczas wycieczki na Równicę. Humor jak zawsze dopisywał.

 • na kawie.jpg

  Na kawie w cukierni

  Nasi mieszkańcy korzystają ze słońca i pięknej pogody. Szczególnie lubią posiedzieć w cukierni na pysznym ciastu i kawie. I stąd Was gorąco pozdawiają :-)

 • chinczyk.jpg

  Kreatywność jako inspiracja życiowa i recepta na dobry humor

  Rozwijanie pasji życiowych, kreatywność i umiejętność pracy w grupie to wartości, które chcemy utrzymać i rozwijać. Prace manualne integrują i aktywizują naszych mieszkańców, pozwalają na nawiązanie nowych kontaktów oraz wykorzystania posiadanej już wiedzy i umiejętności.

 • gabrysia na biezni.jpg

  RUCH TO ZDROWIE

  Ruch w każdym wieku jest dobrodziejstwem dla zdrowia. Dlaczego? Wg. pani Gabrysi naszej aktywistki zdrowia DAS Tulipan ruch pozwala utrzymać dobrą linię, obniża cholesterol, poprawia krążenie zwiększając wydolność serca.

 • imieniny p. marii.jpg

  NA IMIENINACH U PANI MARII

  W grudniu obchodziliśmy imieniny naszej mieszkanki Pani Marii K., która była oczywiście honorowym "gościem" na specjalnie dla niej zorganizowanej imprezce imieninowej. W ciepłej i przyjemnej atmosferze wspominaliśmy dawne czasy, dyskutowaliśmy o wydarzeniach w Polsce i na świecie, no i oczywiście opowiadaliśmy kawały.